| ScreeNNNNNz0r a întrebat:

Imi poate spune cineva Serial Code-ul de la TDU2? Imi cere un cod pentru a putea intra in joc.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ai aici key gen!
http://fisierulmeu.ro/......n-exe.html
dar vezi ca una este serialul si alta e license key... daca te referi la licence key tr sa reintalezi jocul sa bagi crackul ...si sa blochezi neaparat updateul! (din firewall sau antivirus )

| ScreeNNNNNz0r explică:

"Trojan found"... trebuie sa sting antivirusul pentru a intra in programul ala care mi l-ai dat? ca nu ma lasa sa intru. Lasa un id de mess, sau da-mi tu add la llg_dnnndz0r. Salut!