| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva unde gasesc hack de mt2. lunaris-online va rog datim un link plzzzz.

Răspuns Câştigător
| oR a răspuns:

NU exista hack metin daca ar exista nu sar mai juca.

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ma prafule au bagat astia si iteme modate si tu esti tot praf, pun pariu ca si cu hack iti iei bataie de la unu de lv 80.

| TheDarkSenpai a răspuns (pentru William):

Ia vezi ca al lvl 103 war

| William a răspuns (pentru TheDarkSenpai):

Mare branza fara iteme bune iti iei bataie si de la unu de 80 cum am spus eu.

| TheDarkSenpai a răspuns (pentru William):

Hei am mortala +9 semi mod war si king2 pe mine si iteme de 90+8,+9 pe mine bratari lanturi papuci cercei si casca

| William a răspuns (pentru TheDarkSenpai):

Daca esti asa de bun cum zici ce iti trebuie hack?

Răspuns utilizator avertizat