| debbyryanlove567 a întrebat:

Imi puteti da coduri webkinz nefolosite?
P. S:nimeni nu va lua codul inaintea mea
P. S:funda

3 răspunsuri:
| Fashion a răspuns:

Buna!
Da-mi voie sa-ti spun ca un webkinz costa cam intre 45-80 de lei. Acum intrebarea mea: cine crezi tu ca va cumpara un webkinz doar ca sa-ti dea tie codul dupa ce au dat acesti bani doar pentru o funda? si daca nu doresti sa cumepri si jucaria intra la ganz eSTORE si sunt acolo dee CUMPARAT coduri.
Sper ca ai inteles, si ca nu te-ai suparat ca am fost prea dura cu tine, eu doar incercand sa-ti deschid ochii! take care! :*

| brateaniulia a răspuns:

Va rog mai dati-mi un cont ca o sa va fiu recunoscatoare jur

| melly_6832 a răspuns:

Cine are un cod webkinz? cine vrea sa-mi dea sa ma conecteze pe mess maria_ema_2008