| roxyrox225 a întrebat:

Imi puteti da exemple intre combinatiile de la jocul mastermind daca nu aveti cont macar dati-mi exemple intre combinatiile astea albastru verde galben rosu portocaliu si negru dar numai patru dintre culori imi trebuie intr-o combinatie. Dau fundita pentru cel mai bun raspuns big grinbig grin

3 răspunsuri:
| Artemis94 a răspuns:

Eu am reusit de vreo 2 ori dar de obicei nu fac jocul respectiv.in loc sa te stradui sa ghicesti combinatia perfecta incearca mai bine sa sa pui fiecare culoare pe un rand intreg. daca iti da x inseaman ca culoarea respectiva nu exista in combinatie.biluta neagra inseamna ca exista dar nu e la locul ei si biluta alba inseamna ca e acolo unde trebuie sa fie. daca ai nevoie de ajutor in joc cauta-ma am acelasi nume ca si aici.succes

| roxyrox225 explică (pentru Artemis94):

Multumesc am sa te caut pe lady popular

| Artemis94 a răspuns:

Scuze eu vorbeam de miss bimbo happy