| Ama2001 a întrebat:

Imi puteti da jocuri virtuale online multiplayer fara sa le descarc, eu am jucat foarte multe, dar de toate m-am plictisit...va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| thekillerboyka a răspuns:

Pai din cauza asta te-ai plictisit! Pentru ca jocurile de browser sunt foarte scurte. Mai bine iti descarci un joc calumea la care trebuie sa stai mult. Eu te sfatuiesc sa incerci Aion e extrem de complex si frumos dar iti trebuie o configuratie( un PC) bun adica procesor dual core 3ghz+ ( poate si mai mic. merge oricum) vreao 4g memorie ar fi minunat si o placa video catus de cat puternica de preferat ato X650+ sau nVidia 9500+ happy Daca nu vrei deloc sa descarci joacate joculetele de pe miniclip happy sau schockwave

| Archy37 a răspuns:

Uite chiar acum am jucat vreo 2 ore jocul asta : http://www.greatdaygames.com/......sions.aspx

| vedetamuziciiana a răspuns:

Club Cooee! happy

| Ama2001 explică:

Nu,eu m-am jucat pandanda,clubpenguin,fantage,stardoll,meez,lady popular,pixie hollow,the world of cars online,club marian,cromimi,miss bimbo,ma bimbo,my bambino,waf waf,small world,weez world,ubi world,wooz world,looklet, howrse etc., dar nu ma mai joc joculete scurte de mult

| Ama2001 explică:

Nu,eu m-am jucat pandanda,clubpenguin,fantage,stardoll,meez,lady popular,pixie hollow,the world of cars online,club marian,cromimi,miss bimbo,ma bimbo,my bambino,waf waf,small world,weez world,ubi world,wooz world,looklet, howrse etc., dar nu ma mai joc joculete scurte de mult
si ma gandeam la rift ca joc de download