| Dragon10Mihai a întrebat:

Imi puteti da link-uri la niste jocuri de strategie sau cu impuscaturi?
Cel care imi da cel mai interesant joc castiga( in afara de Metin, Drakensang Online pe care il joc deja)

Răspuns Câştigător
| bogdanme889 a răspuns:

Http://epicduel.artix.com/ Un joc minunat,cu bataie,conturi,caractere bounty hunter,mercenari şi magi. Îţi poţi cumpăra iteme,armura etc. Poţi face levele,bagi skiluri, cumperi arme, pistol, bazuca, robot etc.

Funda?

1 răspuns:
| ferike534 a răspuns:

Salut iti recomand samp zis si san andreas multiplayer e foarte tare intra pe bugged.