| Georgeperikulosul a întrebat:

Stiti niste jocuri tari, dar nu cu impuscaturi si nici de strategie

4 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

World Racing 2
Test Drive Unlimited
Midnight Club

Iar daca te razgandesti in legatura cu jocurile cu impuscaturi si strategie uite niste jocuri 'epice':

Call of Duty: Modern Warfare 3
Red Alert(1, 2,3)
Just Cause 2
Warcraft 3 Reign of Chaos & Frozen Throne(jucat online, pe garena, eu il ador. Daca iti plac jocurile cu anime gen naruto, bleach, one piece jocul asta e pentru tine)
Pace!

| irbis a răspuns:

Incearca asta AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA! for the Awesome
Jocuri PopCap, Plasma Pong, Your Doodles are bugged.
Joculete micute dar misto.
P.S. Mai poti incerca jocuri cu curse.

| TheVladz99 a răspuns:

Need for Speed,IMVU, Sims, Second Life, Neighbour of HEEL, Sven Bownled

| AlexGreen a răspuns:

Poti incerca seria assassin's creed, o alta idee ar fi darksiders. daca vrei sa incerci ceva cu masini NFS Most wanted si carbon(dupa mine sunt cele mai tari din serie)daca vrei un puzzle si o poveste de exceptie poti incerca The Yestarday, daca esti curajos incearca amnesia:the dark descendent, Iar daca esti atasat de super eroi nu te vei lasa pana nu termini Batman Arkham Asylum si Arkham City...(scuze pentru repetivitatea cuvantului daca)A da si apropo daca te rezumi la ceva simplu incearca PlantsvsZombies... zzzBye