| CascavalDeRasa a întrebat:

Imi puteti da Steam deja instalat(fara jouri, fara nimic)?
Mie nu imi merge sa il instalez: "Steam needs to be online to update. Please confirm your network connection and try again."
Inainte mergea.

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Încearcă astea:
Închide de tot aplicaţia Steam.
2. Click pe Start -> Run scrii regedit.exe dai enter, apoi mergi la HKEY_CURRENT_USER, Software, Valve, click po"Steam" apoi click dreapta pe "Offline" și click pe "Modify Binary Data", pui valoarea 0.
Apoi click pe Start, Run, scrii services.msc dai enter, mergi la Steam Client Services dublu click pe el și vezi dacă e pe Automat, îl setezi dacă nu.
Dai restart la PC.