| Torreto a întrebat:

Imi puteti da un metin 2 privat care are lv 105, lycan daca se poate, beta daca se poate dar fara moduri sau iteme inventate.Sa fie usor, la negustor de arme sa fie rib +9 etc, la negustor de armuri sa fie etc... Nu-mi mai dati site de unde sa-mi caut, va spun acum, am cautat de 1000 de ori pe siteuri, dar nu gasesc, dau funda plz.

2 răspunsuri:
| Comunity a răspuns:

Asta e si motivul pentru care nici nu mai gasesti, jocul e demodat. As vrea sa te ajut, dar in alt mod de cum ai spus ca ai fost ajutat si inainte nu stiu.

| Torreto explică (pentru Comunity):

Ajuta-ma terog, acum nu chiar asa de perfect, doar lv sa fie bun, si usor metinu