| Em4nuel0Emmy a întrebat:

Imi puteti recoamda si mie niste jocuri faine:
-Procesor Intel Core i7-6700HQ @ 2.60 GHz.
-RAM 8.00 GB (DDR 4).
-Placa video NVIDIA GeForce gtx 950 ( 4gb ).
- HDD 1 TB.

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Cred ca la placa video vroiai sa spui un gtx 950M.Iti va merge gta v, fifa 15, fifa 16, fifa 17, far cry primal, need for speed 2016.
ZendoX0 tot ce ai spus tu mai joc este adevarat doar ca nu ii va merge mafia 3, deoarece un GTX 950M este ca performanta la fel ca un gtx 750 ti, iar jocul are specificati mai mari la placa video.

1 răspuns:
| ZendoX0 a răspuns:

Mafia 3, GTA 5, Ded by daylight, Scrap mechanic, Forza horizon 3(e doar pentru WINDOWS 10), Cs:go, Far cry primal... happy