| AlinCorabianul a întrebat:

Imi puteti recomanda niste jocuri online care v-a placut daca nu spuneti-mi jocuri online multiplayer nu Transformice,Micemassive, heromice sv1, 2,3.

3 răspunsuri:
| Rony56 a răspuns:

Battle Mechs, Robokill, Swords and sandals. sunt multe, Swift Heads Worlds etc.
Daca vrei jocuri online misto intra pe y8. chiar asa! scrii pe google y8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The West. E un joc bun chiar daca pare plictisitor e palpitant. Dueluri, misiuni, playeri majoritatea civilizati care nu te injura. Si a avut si titlul de jocul online al anului in 2008 si 2011.

| Ocros a răspuns:

Poti juca Drakensang sau poti juca si 4story online numai daca downloadezi un plugin care ti-l cer ei!