| akashi4 a întrebat:

Imi puteti recomanda un laptop pe care as putea sa ma joc fifa 15, wwe 2k15, cs go, mortal kombat x. Dar sa nu aiba un pret urias.

Răspuns Câştigător
| Soo_Zwei_Dennis-bmw_1987 a răspuns:

Http://www.cel.ro/......-fullhd-l/
Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Anonymous744 a răspuns:

Chiar nu inteleg dc ti-ai dorii un laptop... pentru gaming, de ex un pc deskyop ( unitate ) la 2000 ron este echivalentul la un laptop de 3500 ron, de ce? pentru ca componentele laptopului sunt mult pea scumpe, eu ti-as recomanda un pc.
De 4100 ron ( car costa laptopul de mai jos ), ai mai pune 500 ron si ti-ai luat acest pc :
http://www.emag.ro/......DPW91MBBM/
El poate rula orice joc la momentul actoal pe grafici High.
Daca te razgandesti da un reply aici si imi spui bugetul si ti-as gasi o unitate calumea.