| radu2002 a întrebat:

Imi puteti spune cateva jocuri? NU MA JOC JOCURI BANALE! Am jucat Far Cry 3 Fifa 15 Watch Dogs si altele. Funda jocului care imi place cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| AntiHero a răspuns:

The Crew, Euro Truck Simulator 2, City Drive, Far Cry 4, APB Reloaded, Sleeping Dogs, Darksiders 2, Soul Murdered, Minecraft, Skyrim, Bioshock Infinite, DayZ, Rust, H1Z1, Stranded Deep, Nfs Rivals, Borderlands, Dying Light, Battlefield 4/3, Outlast, CS:GO, Amnesia etc... Norocwinking

3 răspunsuri:
| WweEdge a răspuns:

Dizel, Nosgo

| Georgy090 a răspuns:

Prinde berea dezbraca fata