| aldas2 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru Xbox 360? Sa fie in general de actiune, dar n-am nimic impotriva daca sunt de sport sau de alte genuri. M-am gandit pana acum la Destiny, Watch dogs, Call of duty si Fifa, dar as mai vrea si altele. !

1 răspuns:
| narcisel99 a răspuns:

Încearcă Minecraft, GTA V, Crysis 3, un Assassins Creed mai recent, Hitman, Far Cry 4, Tomb Raider, Batman, Saints Row IV, Halo 4, Titanfall, Dead Space 3, Diablo III, Dishonored, Sleeping Dogs, Medal of Honor Warfighter, Pay Day 2, TES V Skyrim, Bioshock Infinite etc... Acestea sunt niște jocuri de acțiune care mie unul mi se par superbe. Vezi și tu care-ți place. Sper că te-am ajutat și că ți-am oferit sugestii bune.