| SebyNek a întrebat:

Imi puteti spune cateva severe de metin2 private aparute acum in 2014. as dori sa fie destul de clasice adica nivel 105 rate maricele si sa nu existe numai arme "necunoscute" laughing FUNDA!

2 răspunsuri:
| PamyLove a răspuns:

Metin2 Privat : Tim & Chaos (nu e server nou, DAR este gen "ro", implementarile se vor face in curand, catacombele sunt, lvl max acum este 99 cum spuneam se vor face implementari in curand, pvm-pvp normal, rate 100%, 200% sambata-duminica, rata yang 200%, 100%drop) Succes!

| SebyNek explică (pentru PamyLove):

Am jucat deja pe acest sever... e frumos, insa eu as vrea un sever nou pentru ca toti sa incepem de la 0 daca pot spune asa