| AlexAlexBoss a întrebat:

Sall TPU, puteti sa-mi dati cateva exemplare de metin2 private servers care sa nu fie clasice si max lvl peste 100, exemplu:max lvl 150.
Rate mari si multe evolutii pe server!
Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Victor7boy a răspuns:

Metin2rospeed; metin2energi; metin2masters; metin2antic; metin2buzau; metin2dm; metin2 hammer; metin2 steel; metin2 cora; metin2 gx.
http://topofgames.com/Metin2/

Daca nu iti place nimic alege ceva de pe acel site. Funda?

4 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Http://www.metin3d.ro/index.php?s=home

Rate 1000, evoluții din 25 în 25 levele(level max 250)

| jamesean a răspuns:

Metin2Cora

| LeMoNNNaDe a răspuns:

Metin2rospeed; metin2energi; metin2masters; metin2antic; metin2buzau; metin2dm; metin2apoolo.Si daca te intereseaza si 1clasic : Metin2arena

| smekerash255 a răspuns:

Unul interesant mt2 earth