| VreuCEVA a întrebat:

Vreau un metin2 pvp cu nivel maxim 250 sa fie tare cu noi arme si armuri.Cu rate maricele.
Funda+vot

Răspuns Câştigător
| Said16 a răspuns:

Lunaris metin2
rate acceptabile
itemele sunt destul de tari.
sau yoneis metin2
iteme noi 2013 pvp
actualizari lunare

| VreuCEVA explică (pentru Said16):

MS

| VreuCEVA explică (pentru Said16):

Imi dai site

5 răspunsuri:
| YoloWTF a răspuns:

ModialMt2, nu este chiar pvp dar este super tare rate maricele, arme si armuri le evoluezi si sunt foarte multe. Sau daca iti place metin2 Impact doar ca este Lvl max 99 si armura maxima este beta si arma tot beta

| Prenoptial23 a răspuns:

Pentru ca vrei un metin pvp iti recomand HammerMt2. Este super tare! Nivelul maxim este 255winking

| TePupPA a răspuns:

Metin2Mania :D
http://metin2mania.ro/