| An0NiM2014 a întrebat:

Imi puteti spune ceva jocuri shooter? mersi

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Call of Duty Modern Warfare 1 si 2 daca vrei sa le termini single player iar daca vrei ceva online, dupa cum am mai zis:
Combat Arms
K.O.S Secret Operations
Crossfire
Battlefield Play4Free
Battlefield Heroes
Alliance of Valiant Arms

2 răspunsuri:
| Iliutz a răspuns:

Gta 4, sanandreas code of honor 1 2 și 3, call of duty black ops, crysys 2, far cry 2, jazz 2 rolling on the floor

| MioaraParalescu a răspuns:

Pai sunt multe, cum ar fi:call of duty modern warfare 2, Battlefield Bad Company 2, call of duty black oups dar la astea iti trebuie un calculator bun. Daca nu iti merg astea incearca:cs 1.6, delta force black hawk down sau call of duty modern warfare 4.