| Alextusent a întrebat:

Imi puteti spune cum se fac jocuri de playstations 2 pe calculator findca am download niste jocuri care nu merg pe calculator dar am aflat ca merg pe playstations 2? Multumesc

2 răspunsuri:
| ZuppyIzzy a răspuns:

Faci cu psx2 da nu prea merita o sa se miste greu acum depinde daca ei niste setari bune, in fine poti da pe youtube si how to use psx2 laughing oricum sallut

| hopax89 a răspuns:

Salut,vezi ca iti trebuie un dvd special (il gasesti la orice service de calculatoare sau pe net costa in jur de 20-30 de lei) si dupa ce le-ai cumparat iti pui jocurile pe dvd si te joci.Asta a fost tot, distractie placuta!