| balintsebastian a întrebat:

Am un calculator de 3.00Ghz, 512 ram si placa video e SiS 651.Imi puteti spune si mie ce jocuri faine imi merg? FUNDITA!

3 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Salut! Nu ar fi mai usor sa faci invers. Daca tu stii ce tip jocuri iti plac sa te uiti peste minimum requirements ( cerintele minime de sistem ) pe care ti le prezinta orice game.Vei fi mai multumit.

| excelezlabani a răspuns:

Prietene telefonul meu e mai bun decat calculatorul tau, incearca supaplex sau volfied sau golden axe sau golden shower daca tot esti pe aici

| MultiNyku1 a răspuns:

Pai jocuri cu masini: nfs undercover, nfs world, nfs shift, nfs pro street... ti-am zis doar nfs-uri
fotbal: pes 2010, fifa 2010-2011