| cHunter a întrebat:

Îmi puteţi spune dacă ştiţi cum să luaţi IMVU pe tabletă? Adică, pe gratis. Dau fundă! :3 ^ω^

1 răspuns:
| B3HappyN0Worry a răspuns:

Nu poti... exista doar acea aplicatie imvu 2 go care iti permite doar sa verifici. mesajele, cererile de prietenie si sa vorbesti cu persoanele de la prieteni. Nu poti intra in room, in shop, etc. Am incercatsi eu dar nu e bun, asa ca mai bine ramai la PC! (PS:Imvu 2 go se descarca de la google play, app store, depinde de tableta ta) Sper ca te-am ajutat! Funda?