| robiboss_2350 a întrebat:

Imi puteti spune de ce la minecraft sp cand dau intru obiect nu se sparge decat se crapa un pic de tot si daca puteti ziceti-mi si cateva servere?

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Ca sa se sparga acel obiect trebuie sa ti apasat click stanga, si sa dai in el pana se sparge. pentru a se sparge mai usor trebuie sa construiesti unelte : lopata pentru sand si dirt, axe pentru lemne, pickaxe pentru piatra etc.

| robiboss_2350 explică (pentru Zangetsu):

Da stiu numa eu spargeam lemn si apasam clik stanga si tot nimic