| LuvMYLuv a întrebat:

Imi puteti spune jocuri la facebook? Dau funda la raspunsul cel mai bun!

2 răspunsuri:
| piciu25 a răspuns:

Simplu: intri pe facebook, dai la cereri de la jocuri si la sfarsitul paginii dai catalog jocuri. mie imi plac cel mai mult: cityville (unde poti sa iti construiesti orasul viselor, aplicatia are 92.386.543 jucatori activi lunar) Crime city (un joc unde trebuie sa faci misiuni, poti sa iti faci cartierul tau, si poti sa te bati cu alti jucatori) FarmVille (aici iti construiesti ferma de vis) EA Sport FIFA Sperstars (este un joc de fotbal cu jucatorii reali in care iti faci propria echia si joci impotriva prietenilor si a altor jucatori).Ce pot sa iti mai zic.Sunt multe jocuri! decizia iti apartine. Distractie placuta happy

| LuvMYLuv explică:

Ms mult dar as vrea ceva jocuri pentru fete