| aurelian12 a întrebat:

Imi puteti spune link de download la Call of Duty Modern Warfare 3 cand o sa apara? multumesc

5 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Binetongueirates Bay care nu prea as avea voie sa ti-l spun sau de pe privat.Scrie asa:download call of duty modern warfare3 from pirates bay.Dar asta cand aparehappyDar acum iti voi spune ceva de call of duty:Call of Duty: Modern Warfare 2 (Call of Duty 6: Modern Warfare 2) este urmatorul joc din seria Call of Duty, fiind un sequel al jocului din 2007, Call Of Duty 4: Modern Warfare. Jocul s-a vandut in peste 10 milioane de exemplare, asa ca Activision isi doreste sa creeze o noua franciza, de sine statatoare, numita Modern Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare 2 a fost anuntat in decembrie 2008, urmand sa fie lansat pentru PC, Playstation 3 si Xbox 360. In cadrul GDC 09 a fost lansat si primul teaser trailer al jocului, fiind anuntata cu aceasta ocazie si data de lansare: 10 noiembrie 2009.

Actiunea jocului va avea loc la cativa ani dupa Call of Duty 4, avand in rolul principal un nou erou, numit Gary "Roach" Sanderson, sergent in cadrul Task Force 141. Jucatorii vor avea de infruntat aceeasi organizatie ultranationalista ruseasca, condusa acum de Vladimir Makarov, succesorul in functie al lui Imran Zakhaev.

Misiunile din Modern Warfare 2 vor avea loc intr-o zona artica a Rusiei, in Afganistan si Brazilia, jucatorii urmand sa escaladezi munti, sa conduca si sa lupte de pe snow-mobile, sa ocupe baze rusesti ascunze in munti sau sa duca razboaie de guerrila pe strazile din Rio de Janeiro.

Varianta pentru Nintendo DS va purta numele Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized si va fi lansat la aceeasi data cu Modern Warfare 2.
Sper sa-mi dai funda!

| MioaraParalescu a răspuns:

Ce prost is ti-am scris de CalllModern Warfare 3 a fost prezentat de cei de la The Onion in aceeasi zi in care Call of Duty: Modern Warfare 2 a ajuns in magazine. Dupa spusele celor de la ziarul din New York, noul joc va aduce o noua doza de realism asupra activitatii unui soldat pe campul de lupta, jucatorii urmand sa stea degeaba cu orele, sa faca o gramada de hartii si sa priveasca in gol desertul din Irak. Vor exista si o serie de DLC-uri in care gamerii vor avea de reparat cate zece ore pe zi Hummer-uri si vor trebui sa verifice presiunea din rotile intregului parc auto.

Bineinteles ca articolul este o gluma, dar modul realist in care a fost prezentat merita toata lauda. Puteti urmari filmuletul de prezentare al "viitorului Modern Warfare 3" la urmatoarea adresa: Modern Warfare 3: The Onion Joke.
of Duty 2laughingPot sa iti scriu despre 3?

| aurelian12 explică:

Frate eu vreau doar linkul la download cand o sa apara modern warfare 3 ca pe modern warfare 2 l-am jucat asta vreau eu...

| MioaraParalescu a răspuns (pentru aurelian12):

Da pirates bay.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Nu a aparut e imposibil sa-ti dau link! Oricum bafta!