| skaterToP a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca pot sa bag yang in depozit la metin2ro.si cum sa ii bag.

Răspuns Câştigător
| DumaStylee a răspuns:

In primul rand, YANG nu se depoziteaza, daca vrei sa ii tii la loc sigur cumperi de la Administratorul Depozitului LINGOURI de argint sau de aur, si oe alea le poti depozita la el.PStongueoti sa le schimbi in Yang oricand vrei, este avantajos, dar nu cred ca ai tu atat de mult YANG incat sa iei lingouri, de obicei ai nevoie de LINGOURI de la lv 30 in sus, cand iei drop de la monstrii mai mari in LV.

1 răspuns:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Vezi ca la dep mai e un mag care se cumpara lingouri si un lingou se vinde cu 50k si se cumpara cu 50k deci bagi lingouri in depozit