| DarckAssassin a întrebat:

as vrea sa ma apuc de metin2RO.Si intreb daca puteti sa ma ajutati cu ninste iteme.(daca vreti lasati id de mes)

Răspuns Câştigător
| Deriol a răspuns:

Pai si eu joc, dar depinde pe ce server vrei sa te apuci, daca te apuci pe Virgo te pot ajuta eu cu niste yang, la inceput.

| DarckAssassin explică (pentru Deriol):

DA mas apuca dar daca ai skype mil dai si mie sa putem vorbi?
sau mess

| Deriol a răspuns (pentru DarckAssassin):

Sigur, iti voi trimite skype diseara.

| DarckAssassin explică (pentru Deriol):

Oke

| DarckAssassin explică (pentru Deriol):

Cam pe la ce ora il trimiti:?

| Deriol a răspuns (pentru DarckAssassin):

Deocamdata nu pot vorbi pe skype, dar putem vorbi pe mess. O sa-ti dau mess-ul meu pe privat.

| DarckAssassin explică (pentru Deriol):

Oke il dai acuma?

| Deriol a răspuns (pentru DarckAssassin):

Da, ti l-am dat.

| DarckAssassin explică (pentru Deriol):

Mai ti-am dat imi dai add?

9 răspunsuri:
| DarckAssassin explică:

Sau pune-l pe a meu robert.robert501,dar vezi ca o sa apara in loc de robert.robert501 o sa aprara prietenash