| AditzaNIKE a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste jocuri asa de strategie cum sunt:Age of mythology, AOM The titans expansion dar asa mai vechi in joc adica nu cu avioane si rachete si nu mai stiu eu ce asa cu sabii... DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Andrei21000000000000000000000000 a răspuns:

Empire Earth 1(2D) si Empire Earth 2(3D).In aceste jocuri ai mai multe epoci. Daca vrei sa vezi mai multe jocuri care iti merg pe PC-ul tau intra pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Funda?

3 răspunsuri:
| noname43 a răspuns:

Stiu eu unu e rome total war e cu romani da nu am gasit nici eu un link inca plsss funda.

| AditzaNIKE explică:

L-am vazut nu-mi prea place.Sorry.

| AditzaNIKE explică:

Nu mai stie nimeni ceva asemanator?
Cu age of Mythology?