| Czn a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog de ce atunci cand ma joc counter strike dupa steam am lag? Mentionez ca atunci cand joc dupa valve nu am nici-o problema, nu am niciun program deschis in timp ce ma joc.Am lag doar atunci cand misc mouse-ul dar cand ma uit pe un alt player imi merge perfect.Dau funda celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Incearca sa stergi counter-ele fara steam. Ce windows folosesti?

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

I-ai modificat ceva cs-ului de la steam? I-ai facut ceva steam-ului?

| Czn explică (pentru ThEEmperoR):

Nu l-am modificat eu dar in calculator mai am counter strike lant si final si inca unu si atunci cand le instalez pe amandoua se amesteca intre ele.E posibil ca si counter strike-ul dupa steam sa se fi amestecat cu unu din ele.

| ThEEmperoR a răspuns (pentru Czn):

Incearca sa stergi counter-ele fara steam. Ce windows folosesti?