| Emanuel_Gabriel_1996 a întrebat:

Imi puteți spune un laptop sub 15 mil care sa ducă fortnite, rocket league si cs:go in 100 de fps si graficele pe mediu?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu pentru ca nu exista. Cel mult second-hand.

| MeHighh a răspuns:

Salut! in 15 mil gasesti laptop sa duca jocurile de mai sus, dar... in 100 de fps sincer nu cred ca este posibil nici macar in low settings, daca vrei gaming decent iti trebuie configuratia asta: procesor i5 de 2, 8 Ghz 8gb ram si o placa video de 2sau3 gb si sa nu uiti de mouse! este foarte important sa ai un mouse bun, dar cine stie poate ai noroc si ai sa gasesti ceia ce iti doresti in 15 mil

| DauSiFug17 a răspuns:

Trebuie să aibă procesor i3 minim, după părerea mea și șansele să prinzi 100 fps pe fortnite cu un laptop sunt mici. Undeva pe la 70-80 s-ar putea...