| Aslpls1 a întrebat:

Imi recomanda si mie cineva un mouse pentru HNS (hide n'seek, mod de cs). am avut Logitech g9 dar nu prea m-a incantat, s-a stricat intre timp si merge ca dracu. Momentan ma gandesc la un Razer naga epic dar nu stiu ce sa zic ca am vazut ca se plange lumea de erori si chestii... Ma ajuta cineva? Nu conteaza pretul.

2 răspunsuri:
| raikidd a răspuns:

De ce ai vrea un mouse cu 12 butoane la un fps? acel mouse e facut pentru rpguri, daca vrei ceva razer cumparati un taipan

| Aslpls1 explică (pentru raikidd):

Mi-am luat deja rat 9.big grin