| Dalyan a întrebat:

As vrea sa imi iau un mouse si nu ma pot hotari intre doua Razer Naga Trinity si Logitech g502 hero. Daca ati avut sau stiti ceva despre ele care ma poate ajuta sa ma hotarasc, as fi recunoscatoare.

Răspuns Apreciat de Editori
| kanechy a răspuns:

Depinde si ce iti doresti acum, ambele sunt cu tehnologie de ultima generatie cu rezolutie de 16.000 DPI, diferenta este ca cel de la Rizen, are din cate stiu 19 butoane pe care le poti programa astfel sa ai comenzi cat mai rapide si un alt aspect este ca conexiunea se face prin cablu USB. cat despre cel de la Logitech, el este wireless, iar incarcarea se face tot wireless, insa nu are asa multe butoane, daca ar fi sa aleg, eu aleg cu incredere cel de la Rizen, nu pentru butoane, daca vei apuca sa pui mana pe ambele, vei observa diferenta de calitate, cei de la Logitech am impresia ca fac economie de plastic, sunt subtiri si foarte usori, poate unii gasesc asta ca fiind ceva bun, insa nu sunt de aceeasi parere, sa fie usor, dar nici fulg nu e ok, cei de la Rizen mi se par mai specializati pe asta, in concluzie, eu l-as alege pe cel de la Rizen