| thebest_5336 a întrebat:

Imi spuneti care este codul de activare Kaspersky Internet Security 2012?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Codul de activare inseamna LICENTA! Licenta pe care o cumperi de la magazin. Este un antivirus care nu se crackuieste si o licenta pentru el, chiar daca este de 90 de zile ->in maxim 2 saptamani te descopera si iti blocheaza aplicatia! Nu iti mai ramane decat sa o dezinstalezi (aplicatia). Este un sfat prietenesc si o sa-ti dau si 4 licente aici : http://fbx.ro/q5svefthaf2lrhzd
Intrebarea mea este daca stii sa activezi Kaspersky cu o licenta noua?! Vezi activarea cu foto GIF aici http://lulzimg.com/i11/1381ff.gif

| MKV a răspuns (pentru neluL):

Deci daca o activam cu o licenta dintre acestea 4 nu o sa dam de probleme peste 2 saptamani ( din spusele tale)?

| neluL a răspuns (pentru MKV):

Poate sa te descopere in 2-3-5-7 zile 2 saptamani, o luna...depinde de noroc! Daca te descopera iti blocheaza produsul si trebuie sa-l dezinstalezi si apoi sa-l reinstalezi si cauti alta licenta! Egreu...dar nu imposibil! Era mai bine daca foloseai Kaspersky Internet Security 2011 pentru ca la ala tine licenta mai mult (cel putin 1-2 luni).