| pascani98 a întrebat:

Imi spuneti ce mituri sunt in gta san andreas si gta vice city si daca puteti puneti si niste poze cu ele.cine spune cele mai multe si pune cele mai multe poze primeste funda

5 răspunsuri:
| LoveTwilightLove a răspuns:

Pai..sunt 2 mituri: cum ca mama lui CJ a murit impuscata de clanul rival..si ca bigfoot este intr-o padure [nu stiu care]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In gta sa:BigFoot,Leatherface,fotografii sinucigasi,BodyBags,OZN-uri, Mothman, Vortexul fantoma, masinile fantoma, etc.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Gta vice city: Navele fantoma, Fantoma lui Lance, Fantoma lui Ricardo

Gta San Andreas: BifFoot, Fantoma lui Big Smoke, Secretele casei lui CJ, Orasul fantoma, Bodybagers, Malta, Masinile fantoma

| sergiuboanta a răspuns:

Sunt mioturi o gramada in gta sa dar din gta vice city nu stiu nici una exista mitul cu omul care face poze si dupa merge in apa si moare mai e grafitiul din los santos du-te la 00:00 in cimitir in los santos si o sa vezi cateva grafitii pe perete dupa care astepti pana se face dimineata si dispare mai e un vortex acolo unde dai scoala de barci pe o plaja e un vortex care merge singur incepe de pe plaja si dupa ce intra in apa merge merge si se scufunda cam atat stiu si eu sper sa te fi ajutat si nu uita sa ai tot jocul terminat ca sa le gasesti

| cristianlogan25 a răspuns:

Mituri din gta vice city : apartamentul 3c navele fantoma fantoma lui ricardo diaz organe umane
Gta san andreas : cabana catalinei vortexul fantoma masinile fantoma bigfoot