| AgruptiS7 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum sa fac sa imi apara la radio la san andreas mp3 player si sa pun intr-un folder muzica pe care o vreau eu in joc...(cum este la unele Vice City)? FUNDA.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Asculta muzica preferata in GTA San Andreas

Intra in My Documents > GTA San Andreas User Files > User Tracks si copiaza ce melodii vrei in acel folder.
Intra in joc si alege radio-ul -> User Tracks Player.

Pentru optiuni avansate intra la Options > Audio > Advanced.

Daca in loc de muzica ta merge unul dintre posturile de radio, atunci intra la Options > Audio > Advanced > Scan User Tracks.

Daca ai scanat muzica asa : Options > Audio > Advanced > Scan User Tracks si merge unul dintre posturile de radio apasa F5.

Pentru a schimba la urmatoarea melodie apasa F5.

Succes!

| AgruptiS7 explică (pentru neluL):

Mersi Mult! Amigo... laughing

| neluL a răspuns (pentru AgruptiS7):

Cu placere! wave bye, bye