| Bââzz a întrebat:

Imi spuneti si mie niste melodii frumoase? Fara manele! Astept multe raspunsuri.

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Uite iti recomand sa cauti pe youtube ironic Romaniahappy sau vescan happy

| Anonim13344 a răspuns:

Corina- pernele moi, Mike Diamondz- ciocolata, Dj Aligator- close to you, Dj Rynno ft Silvia- chiar daca ai plecat, Dj Sava- cocktail, Guess Who- onoare, Puyaft Doddy- maidanez, Nane- niciun zambet, Faydee ft Lazy J- laugh till you cry, Anda Adam-amo, Alex Velea-cand noaptea vine.