| AllForOneAndOneForAll a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog care este diferenta dintre Telecomanda Wii+nunchuck wii care il da la consola si wii Remote Controller + Wii Motion plus......si am vazut ca este de cumparat si baterie de cumparat se incarca bateriile sau este incarcator.nu prea inteleg sunt multe accesorii si nu stiu la ce folosesc va rog ajutati-ma. funda

1 răspuns:
| Rando a răspuns:

Sunt multe accesori pentru ca pe Wii 1 joc din 3 are propriul lui accesoriu, oricum este consola de copii sub 12 ani.