| AndreiLiviu10 a întrebat:

Îmi trebuie xbox live ca sa joci assasin's creed origins? Mă refer ca vreau să-l joc pe single player?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Nu. xBox live e doar pentru multiplayer online (ceea ce AC Origins nu are).

| AndreiLiviu10 explică (pentru aXy99):

Ms

| AndreiLiviu10 explică (pentru aXy99):

Dar eu știam că poți să îl joci și multiplayer

| AndreiLiviu10 explică (pentru aXy99):

Dar iraphahell îl juca pe live și făcea story-ul și vedea pozele jucătorilor!

| aXy99 a răspuns (pentru AndreiLiviu10):

Si asta e multiplayer? Ti se pare ca te joci cu alti jucatori? laughing

| AndreiLiviu10 explică (pentru aXy99):

Da

| AndreiLiviu10 explică (pentru aXy99):

Am vazut pe yt

| aXy99 a răspuns (pentru AndreiLiviu10):

Ai vazut prost. Da-mi link. Jocul asta este single-player exclusiv. Faptul ca poti vedea print-screenurile altor jucatori nu inseamna ca este online.

| AndreiLiviu10 explică (pentru aXy99):

Ok