| tandv a întrebat:

Imi zice cineva un joc de strategie bun si sa nu fie in retea, ca m-am plictisit de jocurile in retea. unu care se descarca nu care se joaca online.

Răspuns Câştigător
| BitZzaa a răspuns:

Stronghold Crusaders sau Empire Earth 1 2 3 happy FUNDAAAA?

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Incearca urmatoarele:
Warcraft 3 Reign of Chaos, Warcraft 3 Frozen Throne, Nox, Age of Mythology, Rome Total War, Empire Earth 1/2, Age of Empires 2/3, c&c Generals, Spellforce, Blitzkrieg 1, Stronghold, Earth 2150, Commandos, Desperados, Heroes of Might and Magic 5
Vezi pe youtube clipuri de gameplay (sa stii in avans care joc iti place si care nu)

| 保羅 a răspuns:

Neghibours from hell 1, 2

| rroobbeerrtt a răspuns:

Age of Empires 1.2.3 sunt cele mai tari