| haicuegalarea a întrebat:

Imi ziceti si mie niste Coduri Bonus pe Drakensang Online din 2013 si functionale.
Cel care imi zice primul are funda

3 răspunsuri:
| masterwof566 a răspuns:

Nu stiu ce coduri bonus zici acolo si joc de un an drakensang poate ma duc sa caut si o sa-ti dau unu dar da-mi funda :})

| masterwof566 a răspuns:

A da am un cod dar nu stiu daca functioneaza vezi tu codul este (DRAKENSANGFB) joaca in continuare si o sa vezi ce usor o sa fi jocu da-mi funda la mustata :}) sti tu ce zic laughing

| evilboydeboy a răspuns:

Habar n-am ce coduri bonus zici tu acolo dar zi-mi cum pun poza?