| k7000 a întrebat:

Imi ziceti un metin din 2013 adica acum creat si cu otel in maga

Răspuns Câştigător
| GiGoLoEuRoPeAn a răspuns:

SUnt o gramada de servere cu otel in magazin intra pe european mt2 sau pe steel mt2 european mtt2 are otele si kinguri in maga la 2 yanglaughing))))))

4 răspunsuri:
| execution05 a răspuns:

Metin2 yoneis, este foarte frumos, eu joc de cel putin o saptamana si deja sunt foarte bun, am deja lvl 162, pe care l-am facut in cel mult 2 zile... cresti imediat

| k7000 explică:

Wa ziceti un metin cat mai repede in seara asta

| k7000 explică:

Ma metinuri din alea noi

crate anul asta

| davmihai a răspuns:

Nu Stiu Nou Dar Este Unul Metin2 Alaska fain superrrrr... Funda?