| Sandu_Sandel_1999 a întrebat:

In aceasta vara doresc sa imi cumpar un playstation 4.
Eu vreau de ex sa joc fifa ultimate team eu cumpar jocul fifa cd.
Trebuie sa platesc ceva ca sa joc? pot sa joc din Romania? daca fac contul cu tara Romania are ceva? pot sa conectez la internet prin cablul pe care il folosesc si la pc? am incercat sa caut raspunsuri la intrebarile mele si nu am reusit sper sa imi raspundeti voi comunitate de pe TPU

Răspuns Câştigător
| SteroidEdy a răspuns:

Pentru a putea juca multiplaer pe console iti trebuie un cont premium si trebuie sa platesti lunar sau pe an, si nu alege Romania! Nu poti face cont premium din Romania

| Sandu_Sandel_1999 explică (pentru SteroidEdy):

Daca imi poti spune si cat trebuie sa platesc

| SteroidEdy a răspuns (pentru Sandu_Sandel_1999):

12 luni 50 de dolari, 3 luni 18 dolari, o luna 10 dolari