| RealKing01 a întrebat:

In afara de GTA 5, Rocket league PES si FIFA, ce jocuri mai stiti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wolfenstein 3D, Serious Sam.

| user0010 a răspuns:

Prototype 1, 2; assassin's creed unity, half life 2 etc.

| OmBanal33 a răspuns:

Poti folosi functia explore de pe Steam si aflii imediat, sau "Trending" sau cauti o anumita categorie, banuiesc ca ai vrut sa aflii cateva jocuri de la alte persoane... dar primeai un raspuns mult mai rapid facand ce ti-am spus eu sau un eventual search pe google.

| Gygelcier69 a răspuns:

Rocket league in viata reala gen, iei oameni in scaun cu rotile la sintetic si le bagi boost si gata rocket league in viata reala