| Ionut7743 a întrebat:

Vreau sa imi compar un controller pentru pc, ca sa ma joc euro truck, rocket league, fifa si alte jocuri cu masini.
care e mai bun dintre cel de xbox one s si cel de ps4 v2?
sau daca imi puteti recomanda alte modele

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Iti recomand cel de xbox! De ce? Pentru ca la cel de xbox nu trebuiesc setate butoanele la nici un joc pe cand la cel de ps 4... sunt foarte mule jocuri care nu recunosc controlerul ps4 si atunci trebuie sa setezi tu manual, daca asta nu te deranjeaza atunci poti alege un controler ps4, eu mi-am mancat toti nervii si am renuntat la cel de ps, acum am cel de xbox si sunt mai mult ca multumit! happy Bafta!