| tavilicu23 a întrebat:

In Assassin creed broatherwood trebuie sa intru intr-un castel si sa omor gardieni si sa ma duc la una dau pe sift si i pun cutitul la gat dupa aia trebuie sa o duc undeva am ajuns acolo si nimic dau pe shift o imping cade jos si fuge dar o prind inapoi i nu mai stiu ce sa fac?
va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| TFK a răspuns:

Trebuie sa te duci la temnita Lucretiei, in fata temnitei...e o chestie alba in fata temnitei...vezi aici;);)
http://mycheats.1up.com/......d/xbox_360 sper ca te-am ajutat... unda?:):D