| vladutza1999 a întrebat:

In ce luna apare euro truck simulator 2?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Jocul apare in August.Depinde acum.Cu siguranta in America va aparea mai devreme decat la noi in Europa insa cam pe la mijlocul lunii sau cel mut spre sfarsit il vom avea.
(oricum se va gasi doar in magazine la inceput deci daca il vrei gratis va mai dura ceva timp)

http://www.bsimracing.com/......gust-2012/

Bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 18 august

| panther2007 a răspuns:

Totusi sa nu uitam ca acest joc trebuia sa apara in februarie si surpriza.Compania ce il produce a declarat ca este posibil sa existe inca o amanare pana in Noiembrie