| paul365 a întrebat:

In gta san adreas era un mod in care puteam intra in orice casa.Stiti de unde il pot descarca sau orice info. funda

11 răspunsuri:
| LuMix a răspuns:

Nu se poate intra in orice case!

| paul365 explică (pentru LuMix):

Ba se poate era un mod dar nu mai stiu de unde sa-l descarc.

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns:

Ai gta imi dai linkul plz te rog si nu era mod era o intrare ceva si daca poti dam id ul tau plz

| paul365 explică (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Daca vrei linkul da-mi id tau.

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns (pentru paul365):

Mil dai tu

| paul365 explică (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Daca vrei jocul da-mi id eu nul pun!

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns (pentru paul365):

Dc

| paul365 explică (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Nu vreau sa trimita toti cere.Am mai patit-o si a trebuit sa-mi schimb id.

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns (pentru paul365):

Si dc sa til dau pe a meu ca se poate la fel a si puteai pe ala cu ignor

| paul365 explică (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Cine vrea linkul de joc tu sau eu? Daca vrei linkul imi dai id daca nu cauta pe googlesi gasesti sigur.

| Sergiu_Moldovan_1999 a răspuns:

laughing) Gta san andreeas? Ai innebunit eu nu folosesc asa ceva laughing Eu folosesc doar Gta 5 happy