| AvalohAlyn a întrebat:

În GTA San Andreas poți face trasee cu trenul acela alb? Am văzut că un călător odată a urcat când am oprit în stație in gara dar nu mereu.

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Ai putea, doar cu conditia sa fie modat serverul sau singleplayer modul, altfel nu. Oricum, pe SA:MP ai joburi precum : tirist, sofer de autobuz, gunoier, taximetrist, dealer de arme, reparator masini etc. Depinde si de servere, ca nu pe toate sunt aceleasi joburi, dar pe majoritatea acestea predomina. Daca vrei sa joci cat mai realist, poti alege sa joci cu un mod de tipul first-person. Eu asa jucam, si era interesant.