| AvalohAlyn a întrebat:

In Jocul Bus Driver merge sa bagi mod-ul de autobuze și dacă da, cum?

Răspuns Câştigător
| BBJHHRUGs a răspuns:

Bai, era un patch care se gasea la un moment dat doar pe vechiul O.D.C. si iti permitea sa modifici autobuzele cu cele reale din prezent. insa nu mai exista si nu mai tin minte cum se numeste. eu l-am testat o singura data, desi functiona impecabil antivirusul mi-l vedea ca virus. dar poti sa faci asta cu gearys mod si daca ai cunostinte de 3d studio max poti sa iti creezi propiul model 3d de autobuz. cum am vazut eu la unul din facultate nu stiu cum a facut dar a luat modele din gta si le bagat in joc si invers, odata tin minte ca a creat un autobuz inalt cu 2 etaje si roti de monster truck :) arata caraghios. Oricum daca vrei sa incerci modul asta dar e numai pentru gta (poate te ajuta) https://www.gta5-mods.com/misc/city-bus-driver
Funda?