| vanessa12345 a întrebat:

In jocul Drakensang, care e cel mai puternic : magician al cerului, braconier sau razboinic?

Răspuns Câştigător
| ToxicG a răspuns:

Am jucat pe toate 3 si mi-am dat seama de niste lucruri.
Magu are critical da nu are viata.
Razboinicul are viata dar trebuie sa ii faci armura ca altfel moare la greu.
Arcasul are si viata si daune si viteza (pe arc scurt). Nu`i trebuie foarte multa armura si nici viata pentru ca archerii sunt pe principiul hit and run. Din toate eu pe arcas am ramas si l`am adus la 4671 viata si e abia q4... Deci eu ti-as recomanda arcasul. happy Bafta.

1 răspuns:
| awkward a răspuns:

Prima data m-am facut Magician avea DMG destul de bun, prindea critica. Si dupa am decis sa ma fac razboinic, are DMG bun si rezista. Iti recomand razboinicul happy