| alexandruliviu a întrebat:

Cine vrea sa faca schimb de conturi la drakensang online? deci eu am braconier lvl 40 la q3 si as dori un razboinic sau un magician dar de lvl 40 sa fie neaparat. astept propuneri. dau si funda

Răspuns Câştigător
| Marius_Lepadatu_1970 a răspuns:

Deci alexandruliviu eu am un mag de 40
tu imi dai in schimb un braconier de lvl 40?
zi!

| alexandruliviu explică (pentru Marius_Lepadatu_1970):

Da-mi id-u tau de mess

| CeltiCraiN2 a răspuns (pentru Marius_Lepadatu_1970):

Alexandruliviu, iti dau eu un razboinic de 40, la q3, e full legendar, are cal si 22 la stiinta, aproape termin q3, e pe balor-pvp, are sabia unica de 39 ce are cristale de 15 daune, are 5760 HP, si are cristale de viteze, simplu are 1, 41 atac speed, dar in arena trece de 3, 00, da foarte repede ce e foarte bine, daca esti interesat, da acc la drakensang22@yahoo.com si discutam acolo ca mai am si alte conturi.

13 răspunsuri:
| Alin_Ples_1993 a răspuns:

Iti dau eu un braconier 41 id de mess:plesalin112

| Alin_Ples_1993 a răspuns:

Sall am eu razboinic bun idu meu de mess:plesalin112

| matei11665 a răspuns:

Eu am un mag de 38 stiu cai slab dar macar imd face 39

| matei11665 a răspuns (pentru matei11665):

Dau un razboinic de 35 pe un braconier de 33 32 31 34 35

| matei11665 a răspuns (pentru matei11665):

Am conturi de 40 si braconier si mag si raz

| Marius_Lepadatu_1970 a răspuns:

Vreau eu sa fac schimb
!

| Marius_Lepadatu_1970 a răspuns:

Eu iti dau un razboinic de 40 Alexandruliviu dar tu ce-mi dai?

| Tatarciuc_Antonio_1999 a răspuns:

Am un mag de 41 acu

| Marascu_Daniel_1999 a răspuns:

Fac eu ma schimb am si razboinic de 41 am si magician de 40 si braconier de 42 vrei?

| evilboydeboy a răspuns:

Nu este lvl 40 si nu e la nici macar la q1 il cheama marius_lupsac1 parola franta aaa si apropo are lvl 31 are 2 legendare 2 unice si restul exceptional si magic daca iti place da-mi te rog funda

| hartanrobert a răspuns:

Am eu un mag de 40 daca vrei messengerul meu este hartanrobert